Teambuilding

Dračí závody "na klíč" & teambuilding

Dračí lodě mají své kouzlo především v tom, že prověří týmovost a spolupráci lidského kolektivu - například pracovního. Už podle toho jak skupinka přichází k lodi, poznáme, jaká jejich firma vlastně je. Pracovníci z přísně vedených společností přicházejí přesně, lidé jsou disciplinovaní a pozorně poslouchají. Kreativní kolektivy jsou zase plné humoru, vždycky někdo schází a své postřehy z jízdy si ihned sdělují i během pádlování :-). Variant pracovních týmů je opravdu spousta, ale jisté je, že jízda na dračí lodi a atmosféra závodů strhnou každého jejich člena.

Firma Pavlof s.r.o. je připravena uspořádat závody či teambuildingovou akci "na klíč" tak, aby byla ušita na míru Vaší firmě, městu či sportovnímu spolku. Vašim konkrétním potřebám přizpůsobíme nejen charakter akce, ale i místo konání.

Našimi spokojenými klienty jsou například město (Sokol) Letovice, kde zajišťujeme organizaci závodu "Křetínka Cup" s účastí kolem 1500 závodníků a 5000 diváků. Podobné akce pomáháme uspořádat v Břeclavi, na Plumlovské přehradě u Prostějova, v Hodoníně a jinde. Našimi firemními klienty jsou například BVV, Kentico, Point, FEI Company, Povodí Moravy, JMK a mnoho dalších.

Zajímavý článek o teambuildingové akci na dračí lodi si můžete přečíst ZDE!

Abychom Vám mohli připravit scénář akce s cenovou nabídkou, potřebujeme znát toto:

- lokalitu, kde by se akce měla uskutečnit
(Samozřejmě Vám vhodné místo rádi doporučíme. Velmi často pořádáme tyto akce na Mušovském jezeře pod Pavlovem, kde využíváme pohostinnosti vlastního Hotelu Pavlov (www.hotelpavlov.cz). Oblíbenou lokalitou je i Brněnská přehrada, kde máme zázemí s restaurací a ubytováním na Sokolském koupališti (www.beachpub.cz).)

- předpokládaný počet účastníků

- termín s časovou dispozicí

- Vaši základní představu
(Zajímá Vás samostatná akce nebo součást slavnosti či sportovních her? Představujete si závod nebo relaxační jízdu? Požadujete občerstvení, ozvučení, další produkci?)

Pokud nám sdělíte tyto základní informace, rádi Vám připravíme scénář akce a harmonogram s cenovou nabídkou. Těšíme se na spolupráci!


mám zájem o vypracování scénáře akce a cenové nabídky:
ano
ne